Contact

Mail: info@studieverenigingamm.nl
Tel: 088-019-1858
Of kom langs op ons kantoor. Zie onze openingstijden op de homepagina.
Heb jij een specifieke vraag, gericht aan één persoon/functie?
Dan is het ook mogelijk om ons te bereiken via onderstaande mailadressen.

Voorzitter

Voorzitter@studieverenigingamm.nl

Secretaris

Secretaris@studieverenigingamm.nl

Penningmeester

Penningmeester@studieverenigingamm.nl

Intern

Intern@studieverenigingamm.nl

Extern

Extern@studieverenigingamm.nl

Promotie

promotie@studieverenigingamm.nl